Sümela Hotel, merkezi konumu ile hem iş hem eğlence hemde kültürel amaçlı gezileriniz için sizlere kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Modern dizayn edilmiş odaları ve konforlu konaklama garantisi ile Sümela Hotel, misafirlerine her türlü hizmeti sunmaktadır. Oda kahvaltı konsepti veren tesis konuklarına açık büfe şeklinde farklı ve eşsiz lezzetleri kusursuz hizmet anlayışı ve geleneksel Anadolu konukseverliği ile sizleri buluşturmaktadır. Sümela Hotel, Trabzon şehir merkezine ve havaalanına 25 kilometre, Sümela Manastırı'na 15 kilometre mesafede olup Maçka ilçe merkezindedir.

Sümela Hotel, modern dekorasyona sahip 115 adet odasıyla birlikte konforlu bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Standart, suit ve king suit odası olacak şekilde hizmet sunan tesisin her odasında lcd tv, uydu kanalları, ücretsiz kablosuz internet, ücretsiz banyo ve kozmetik malzemeleri, çamaşır makinesi, çamaşırlık, makyaj masası, uyandırma servisi ve saç kurutma makinesi mevcuttur.

Sümela Hotel, oda kahvaltısı şeklinde konsept vermektedir. Yetenekli aşçıların ellerinden çıkan leziz sabah kahvaltılarını açık büfe şeklinde servis edilen restoranımızdan sabah saat 07:00 ve 12:00 saatleri arasında istediğiniz zaman temin edebilirsiniz.

Sümela Hotel, merkezi konumu ile hem iş hem eğlence hemde kültürel amaçlı gezileriniz için sizlere kolay ulaşım imkanı sağlıyor. Sümela Hotel, Trabzon şehir merkezine ve havaalanına 25 kilometre, Sümela Manastırı'na 15 kilometre mesafede olup Maçka ilçe merkezindedir. İsteğiniz doğrultusunda tesisimizde bulunan kafeteryada, sizler için hazırlanmış olan bilardo, tavla ve kart oyunlarıyla hoşça vakit geçireceğiniz bir tatil sizleri bekliyor.